Drwal

Jestem typowym przykładem człowieka na przełomie wieków. Urodzonym w latach 80′ i żyjącym w czasach pełnego rozkwitu technologii, szybkiego przyrostu naturalnego, jeszcze szybszego internetu i skrzydełek pułkownika Sandersa.

Przez ostatnie 18 lat miałem przyjemność pracować dla setek klientów i współpracować z ponad dwudziestoma firmami, dzieląc w tym czasie biura łącznie z ponad dwustoma współpracownikami z dziewięciu zupełnie odmiennych branż. Większość swojej kariery zawodowej spędziłem pełniąc funkcje w działach handlowych, marketingu, projektowych. Przejechałem ponad 200 tys. służbowych kilometrów i odbyłem niezliczoną ilość spotkań z Klientami na terenie całej Polski. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć – nie zawsze było warto.

Podczas pracy zawodowej i realizacji własnych ambicji, podobnie jak Ty, nabyłem wiele przydatnych i jeszcze więcej, nikomu niepotrzebnych, umiejętności. Potrafię prowadzić negocjacje handlowe, wykonać profesjonalny montaż filmu, rąbać drewno, prowadzić gazetę, planować strategie marketingowe, grać na gitarze, organizować event’y, jeździć na jednym kole na rowerze, przemawiać i prezentować podczas kongresów i konferencji. To i wiele więcej. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć – człowiek orkiestra ma trudne życie.

Ostatnie lata spędziłem na budowaniu własnych biznesów i wspieraniu cudzych. Darmowa pierwsza rada: „Nie pracujcie z Francuzami. A już na pewno nie z tymi z Kanady”. Ale o tym opowiem Wam przy innej okazji. Od lipca 2017 roku mam przyjemność pracować na stanowisku Kierownika ds. Projektów Rozwojowych, wraz z fenomenalnym zespołem integratora rynku, zrzeszającym polskich przedsiębiorców. Diagnozuję i badam potrzeby kilkuset firm z sektora małych i średnich. Opracowuję funkcjonalne rozwiązania i wprowadzam je w życie. Jedne generują dla przedsiębiorców oszczędności. Inne pozwalają im dobrze zarobić. Doradzam przedsiębiorcom jak usprawniać procesy i budować stabilne, lokalne rynki sprzedaży. Które praktyki powielać a czego najlepiej zaprzestać. Każdego dnia słucham historii o małych sukcesach i skromnych potknięciach. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć – często inni wiedzą lepiej.

Podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wypracowanymi rozwiązaniami. Dopasujemy je do Twoich potrzeb i przeprowadzimy panel w oparciu o realia w Twoim biznesie i Twoje doświadczenia. Pokażę Ci jak zarządzać informacją i zadaniami. Jak monitorować swoje działania i oceniać ich skuteczność. Dowiesz się dlaczego żyjesz w czasach sprzyjających małym biznesom i jak skuteczna może być Twoja personalna marka. Zrozumiesz jak tworzyć projekty rozwojowe wewnątrz swojej firmy i w jaki sposób maksymalizować działania marketingowe przy minimalnym nakładzie finansowym. Jedna prośba: nie przysyłaj do mnie swoich pracowników. Przecież to Twój biznes.

marker2

Reklamy